מדיניות הפרטיות

מעודכן לתאריך: 28/06/2023

תודה שביקרת באתר שלנו וביקשת לצפות במוצרים שלנו ובכללם תיקי עור, ארנקים, מוצרי עור שונים ותכשיטים. מדיניות הפרטיות הזו מתארת איך אנו אוספים, משתמשים, מגנים וחושפים את המידע שאתה מספק לנו בעת ביקורך באתר וברכישת המוצרים שלנו. על ידי גישה לאתר שלנו או במסירת מידע אישי, אתה מסכים לפעולות המתוארות במדיניות זו.

 1. המידע שאנחנו אוספים:

  א. מידע אישי:

  בעת ביקורך באתר או בביצוע הזמנה, אנחנו יכולים לאסוף מידע אישי כמו שמך, כתובת הדוא"ל, מספר הטלפון, כתובת החיוב, כתובת המשלוח ופרטי התשלום. מידע זה הוא נחוץ לעיבוד ומשלוח ההזמנה שלך.

  ב. נתוני יומן:

  אנחנו אוטומטית אוספים מידע מסוים בעת ביקורך באתר שלנו, כולל כתובת ה-IP שלך, סוג הדפדפן, מערכת הפעולה, דפים מפנים/למקור ונתוני לחיצה. מידע זה עוזר לנו לנתח מגמות, לנהל את האתר, לעקוב אחר תנועות המשתמש ולאסוף מידע דמוגרפי לשימוש מקובץ גורם.

  ג. עוגיות:

  אנחנו עשויים להשתמש בעוגיות, תגי רשת וטכנולוגיות דומות לשפר את חוויית הגלישה שלך ולהתאים אישית תוכן באתר שלנו. טכנולוגיות אלה מאפשרות לנו לזכור את העדפותיך, לנתח תנועת האתר, ולשפר את השירותים שלנו. אתה יכול לשנות את הגדרות הדפדפן שלך כדי לדחות עוגיות, אך זה עשוי להגביל את גישתך לתכונות מסוימות באתר שלנו.

 2. שימוש במידע:

  א. אנחנו משתמשים במידע שאנחנו אוספים כדי לעבד ולמלא את ההזמנות שלך, לתקשר איתך לגבי רכישתך ולספק שירות לקוחות.

  ב. אנחנו עשויים להשתמש בכתובת הדוא"ל שלך כדי לשלוח לך הצעות פרסום, ידיעון ועדכונים אודות המוצרים או השירותים שלנו. תוכל לבטל את המנוי על התקשורת הזו בכל עת.

  ג. אנחנו עשויים להשתמש במידע כדי לשפר את האתר שלנו, את המוצרים והשירותים שלנו בהתאם למשוב ולהעדפות הלקוחות.

  ד. אנחנו עשויים להשתמש במידע למטרות ניתוח סטטיסטי, שיווק או מטרות עסקיות אחרות.

 3. שיתוף מידע:

  א. אנחנו לא מוכרים, מתחילים עסקה או משכירים את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים למטרות שיווק שלהם. אולם, אנחנו עשויים לשתף את המידע שלך עם ספקי שירות מהימנים שעוזרים לנו בהפעלת האתר, בביצוע פעילויות עסקיות או בשירות ההזמנות שלך. ספקי הצד השלישיים האלה מקבלים גישה למידע האישי שלך רק לביצוע משימות מסוימות בשמירה על סודיותה.

  ב. עשויים להיות לנו צורך לשתף את המידע שלך על מנת להסתפק בדרישות חוקיות, תקנות או תהליכים משפטיים חוקיים, או על פי בקשות תקפות של רשויות ציבוריות.

 4. אבטחת המידע:

  א. אנחנו מיישמים צעדים סבירים להגנה על המידע האישי שלך מפני גישה, שינוי, חשיפה או השמדה לא מורשית.

  ב. במידת ואנחנו משדרגים את אבטחת המידע באתר, אין שום שיטת העברת מידע באינטרנט או אחסון אלקטרוני שהיא אבטחה מוחלטת במאת האחוזים. לכן, אנחנו לא יכולים להבטיח אבטחה מוחלטת בשום מקרה ומצב.
 5. קישורים חיצוניים:

  האתר שלנו עשוי לכלול קישורים לאתרים חיצוניים שאינם מנוהלים על ידינו. שים לב שאנחנו אין לנו שליטה על התוכן ועל הנהלים של אתרים אלה, ואיננו אחראים למדיניות הפרטיות שלהם. אנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות של אתרים חיצוניים אלה לפני מסירת כל מידע אישי.

 6. פרטיות ילדים באתרינו:

  האתר שלנו אינו מיועד לאנשים מתחת לגיל 18. אנחנו לא מאספים במתכוון מידע אישי מילדים. אם אנחנו מתעוררים על כך שאנחנו אספנו בטעות מידע אישי מילד ללא הסכמת הוריו, ננקוט צעדים מידיים כדי למחוק מידע זה מרשומותינו.

 7. שינויים במדיניות הפרטיות:

  שומרים על זכותנו לעדכן או לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת. כל שינוי יהיה תקף מיד לאחר פרסום המדיניות המעודכנת באתר שלנו. אנו ממליצים לך לבדוק את המדיניות הזו מעת לעת לצורך מעקב אחרי העדכונים.

 8. צור/י קשר:

  אם יש לך שאלות, דאגות או בקשות לגבי מדיניות פרטיות זו, נשמח לקבל פניך באמצעות הפרטים המוצגים למטה:

  עפרה דוידי
  יגאל אלון 98
  תל אביב - יפו
  ישראל
  6789141

  דוא"ל: ofradvd@gmail.com
  טלפון: 054-2120-654

בשימושך באתר שלנו ובמסירת המידע האישי שלך, אתה מכיר ומבין שקראת והבנת את מדיניות הפרטיות הזו ומסכים לתנאיה.

For English version of our Privacy Policy please click here